دلتنگی خاکی

تو خونه تون شیعه باش...مسیحی باش...گاو پرست باش...قران بخون...بت پرست باش..اینجا که میای ادم باش...

سلام ای جماعت هوشیار و ای مردم همیشه اشتباها در صحنه اعترافات خنده داری از متجاوز محترم در خمینی شهر دارم بزارین اول اون اعتراف کنه بعد من اعتراف میکنم به چی؟خوب به خریت خودم دیگه این قصه قدیمیه اما این زرت و زورتا جدیده

من نیز با وجود مریضی بدلیل حس مذهبی برای بررسی صحت حادثه با نیت برخورد با چنین افعال مفسدانه‌ای به محل رفتم و پس از اطمینان، با بقیه افرادی که برای برخورد با این حادثه جمع شده بودند به یکباره وارد مجلس شکل‌گرفته شدیم و پس از جداکردن مردان، زنان را به باغی دیگر منتقل کرده و سپس رها کردیم.

اما موضوعی که در این بین شاهد بودیم حضور دو زن ارمنی رقاصه در بین جمع آن زنان بودیم که به حضور در مجالس فساد معروف بودند.

بی‌اعتنایی مردان حاضر در آن پارتی پس از جدا کردن زنان از ایشان و بیان این مطلب از سوی ایشان که ((هرکاری می‌خواهید با زنان انجام دهید ولی کاری با ما نداشته باشید)) یکی از نکاتی بود که در گفته‌های این متهم بیان شد و در آن صحنه نیز تعجب افرادی که برای برخورد ایشان رفته بودند را برانگیخت.

وی افزد: ناگفته نماند که یکی از افراد بین ما که تحت تاثیر جو فاسد موجود بعد از انتقال زنان قرار گرفته بود و قصد انجام فعل حرام را داشت، با برخورد قهرآمیز ما روبرو شد و نهایتاً تجاوزی صورت نگرفت.

ولی روز بعد از این واقعه وقتی زنان معلوم‌الحال اقدام به شکایت از افرادی که پارتی ایشان را برهم زده بودند می‌کنند مراجع مربوط با نگاهی سطحی به ریشه‌های این حادثه و نقش مردان حاضر در پارتی بعد  ز رسانه‌ای شدن این ماجرا و فشارهای موجود ابعاد نگرش به این ماجرا را مورد غفلت قرار دادند.

خوب یکی به من بگه من خرم؟اونا خرن ؟شما خرین؟خرتو خره کی خره کیه؟کی صاحبه کیه؟من اگه مورد تجاوز واقع نشم میرم میگم به من تجاوز شده؟شما چی؟نکنه این مفنگی عملی قرار بوده سری بعد رییس جمهور بشه که این زنا رفتن بهش تهمت زدن؟می خواستن مثه رییس بین المللی صندوقه جهانی پول براش پاپوش درست کنند؟اینجا کی به کیه؟حق با کیه؟من موندم دارم شاخ سبز در میارم منو راهنمایی کنین؟اینا از کجا فهمیدن اون زنا ارمنی هستند؟از کجا فهمیدن اون زنها معلوم الحال هستند؟اصن زنه حامله ی معلوم الحال داریم؟اصن روی پیشونی من نوشته چه فرهنگی دارم؟ارمنی مگه مذهبه؟مگه ارمنی ادم نیست؟مگه اگه ارمنی باشی واجب التجاوزی؟مگه ؟مگه؟ مگه؟وای ......یکی بیاد منو جمع کنه ببره من شاخ دراوردم من کم اوردم من؟هر دم از این باغ بری می رسد........بعد اینو بگو شوهر ادم میاد میگه منو نبرین زنمو ببرین ارشادش کنین؟آخسبزیعنی ما کجاییم؟اینجا کجاست؟من کیم؟شما کی هستین؟اونا کین؟اقا من خرم باورم شد این اقا با چیزی غیر زبون این خانمهارو ارشاد کرده..........ای بابا برین رد کارتون این نوشته تموم شد منم نتیجه گیری نمیکنم مگر به گفته دوسته عزیزم هالو هفت شنبه میرین بیرون شورته رمز دار فراموش نشه حالا یه  بلایی سرتون میاد بعد میان میگن چیز......خودش توی ای بابا اینجا زن و بچه نشسته ای بابا .........

پی اس:تو رو به هر کی میپرستین خودتون تشخیص بدین اعترافها ماله کیه من کی هستم نیاین بگین بالاخره تو اعتراف کردی یا اون؟من ابی هستم اون قرمزه اقای متجاوز محترمو میگم خدایا از امشب به دادم برس سئوالها شروع شد.....

نوشته شده در ۱۳٩٠/٥/٥ساعت ۱۱:٤٦ ‎ب.ظ توسط خاکی نظرات () |

Design By : Mihantheme

بدون سانسور| کدهای موزیک