دلتنگی خاکی

تو خونه تون شیعه باش...مسیحی باش...گاو پرست باش...قران بخون...بت پرست باش..اینجا که میای ادم باش...

حوصله بحث سیاسی ندارم من بحثه معمولی هم میکنم سیاسیش میکنن بزارین از یه حقیقت براتون بگم من با دیدنه این فیلم لرزیدم خیلی عاشقانه خیلی صادقانه بود حس کردم با اینکه سه سال از نوشتن این مطلب میگذره با هم شریک شیم

به یاد فیلم هندی غمگینی که دیدم و حس کردم با گذشت سالها هنوز هندی ها در گریاندن مردم از دیگر اقوام موفق ترند

کسی چه میداند تو اینک در کدامین گوشه ی جهان ایستاده ای!کسی نمیداند که تو در کدامین سوی کهکشان پرواز میکنی!اما شاید همه بدانند که در من بی تو چه گذشت؟!

شاید رسیدن به مرز جنون برای نبوده تو کم باشد!!شاید مرگه بی عشق برای نداشتن تو کم باشد!ولی من اینجا ایستاده ام در گوشه ای از زمان در جایی که تو دیروز ایستاده بودی و امروز نیستی!

دقیقا نمیدانم چه چیزی!اما میدانم هر چه که باشد یک پرده یا یک حایل شاید یک نور تو را از من جدا کرده بارها سعی کرده ام که به ان نزدیک شوم!

بارها دوست داشتم که پرده را به کناری بزنم و تو را که میدانم درست پشت ان ایستاده ای به این سو بکشم !!!براستی چه اهمیتی دارد که امدنت با جسم همراه باشد یا نه!؟تو مثله پروانه بودی!مثله یک قاصدک!وشاید مثله یک باد پاییزی !سردو بیحوصله !اما اگر جسم در تو وجود داشت >نمیتوانم بپذیرم که تو جسم داشتی<نه قصد پرواز میکردی ونه میوزیدی!

برای همین جسمت را از خودت دور کردی و به پشت ان پرده خزیدی !تا با یک باد شاید با پرواز یک پروانه شاید با فصل پاییز از پشت ان بیرون کشیده شوی ؟!وبپری و بوزی و ....اری تو بی جسم راحت تری ولی من !حالا سالهاست که برای نبودنت بی تاب نیستم

سالهاست که اشک نمیریزم ضجحه نمیزنم چرا که تو را که مثله شاخه ی بیدی به سروصورتم کشیده میشوی حس میکنم!!!

تو را میتوانم در تمام گلها در تمام خنده ها در بادها و ابرها ببینم!!!

احساس میکنم در هر مرگی یک راز متولد میشود چرا که دنیا بدون رمز و رموز به پایان نخواهد رسید در هر رفتنی یک اغازی به سوی نور به گل و به باد است و تو در همه ی اینها جریان داری!

حالا سالهاست که رنج ه من  از تمام رنج ها بزرگ تر شده و تمام دریاها را در بر گرفته !!اری رنج نبودنت در پاییز نبودنت در چشم هایم!سالهاست که بغضم به بزرگترین بغض تبدیل شده چرا که تو نیستی ولی عشق هست وزندگی به راهش ادامه میدهد!

اری به راهش بی تو........بی من.............

هر که لطف کنه بگه اسم این فیلم چی بود و هنرپیشه مردو زنش کی بودن یه شارژ پنج تومنی از من طلب داره فکر کنید مسابقه است سریع تا یه نفر دیگه برنده نشده 

نوشته شده در ۱۳٩٠/٤/٢٥ساعت ۱۱:۱٧ ‎ب.ظ توسط خاکی نظرات () |

Design By : Mihantheme

بدون سانسور| کدهای موزیک